Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik jobb a szervezetemnek?...

Melyik jobb a szervezetemnek? Ha keveset eszek egész nap és keveset iszok este (buliban) és így rúgok be, vagy az, ha eszek rendesen egész nap és sokat iszok és így rúgok be?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mind2 káros, de melyik kevésbé?

2016. máj. 7. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
neked a káros is jó, hátha okosít
2016. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, valahol a kettő között. Üres gyomorra biztosan rossz, teli hasra meg talán nem is esik olyan jól. Szerintem egy optimumot kell megtalálni, egy "arany középutat" amikor jól is esik, hatása is van, meg a társaság is jó.

De ha van itt esetleg olyan, aki egészségügyes és járatos ebben, vagy orvos, akkor javítson ki.

Nyílván minden esetben káros, ha valaki jól fölönt a garatra, de azért mondjuk meg őszintén az italozás mindig is hozzá tartozott egy-egy kultúrához. (persze mértékkel)

2016. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nyilván én se úgy gondoltam h leiszom magam a sárgaföldig és majd reggel valahol összeszednek a barátaim :D

Csak valószínűleg nem így jött le a kérdésből. :DD

2016. máj. 21. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy Magyar helyesírás szabályait az mindenképpen jót fog tenni ☺

Ha nem eszel és ráiszol akkor hamar tönkre fog menni a gyomrod.

2017. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!