Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után 2 nappal...

Menstruáció után 2 nappal újra vérzés?

Figyelt kérdés
Kicsit bepánikoltam, ugyanis elég erőteljes volt a mostani menstruációm, 6-7napig tartott, erős vérzéssel... Ez sem volt normális szerintem. Miután 2 napja vége lett, ma egy kicsit feszült a hasam, és észrevettem, hogy újból vérzésem van. Nem annyira durván sok, de egyáltalán nem is kevés. Ilyenkor mi van?🤤

2017. júl. 9. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Irány a nőgyógyász, ha még nem tapasztaltál ilyet.

Nem írtad a korod, de ha még nagyon az elején vagy (az első pár évben), normális az ilyesmi. Ha már régóta menstruálsz és nem volt még ilyen, tényleg menj el dokihoz. Sok mindent ki lehet úgy deríteni, és jobb, ha kiderül, ha baj van.

Nem ijesztgetni akarlak, csak sajnos tapasztalatból beszélek. Ne várj túl sokat.


L/19

2017. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16 vagyok, sose volt rendszeres sajnos, de hat akkor irany a doki:/ koszi a valaszod
2017. júl. 9. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!