Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendes vérzés előtt 3-4...

Rendes vérzés előtt 3-4 nappal jelentkező véres váladék?

Figyelt kérdés

Ez nem olyan, mint amit "barnázásnak" hívnak, kifejezetten a hüvelyváladékban van némi vércsík, rendes, erőteljes vörös színnel.


Ez mi?


2017. jún. 20. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany éves vagy?
2017. jún. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez aztán a bölcs válasz...
2017. jún. 21. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne válaszolj. :D Arra akartam kilyukadni vele, hogy fiatalon még normális lehet, de huszonévesen és utána már nem. De tudod mit? Nem is érdekel az életkorod, akkor nyavalyogjál tovább.
2017. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaj, ne legyél már ilyen sértődős :) Azt hittem, egy okostojás, aki csak az észt akarja osztani (ahogy egyre jellemzőbb itt sajnos, ahelyett, hogy érdemben válaszolnának). Nem láthatok a kérdésed mögé...


24 éves vagyok és ez a 3. ilyen alkalom, és nem tudom hová tenni, előtte soha nem volt ilyen.


És mi ez, mitől lehet?

2017. jún. 21. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hormonprobléma. Én a helyedben megkérdeznék egy nőgyógyászt.
2017. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!