Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 2 hónapja a menstruációm...

Carmen110 kérdése:

Kb 2 hónapja a menstruációm sűrűbben jön. Pontosan úgy 2-3 hetente megjön. Eddig nem éreztem bajnak, mert minden úgy zajlott le ahogy szokott a barátnőim hívták fel a figyelmem. Akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Szerintetek menjek dokihoz? Vagy valami humánus megoldás van erre? Vagy csak ez most ilyen időszak? ( mert a 2 hónap alatt az első menstruációm normális időben jött aztán az azt követő is normál volt az utolsó kettő volt gyors.) A nemi életem is kicsit változott lehet hogy ez is kiváltja?

2017. júl. 9. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán normális, ha ilyen gyakran megjön, ha ez így folytatódik, akkor menj el nőgyógyászhoz.
2017. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod mostanában körülbelül?
2017. júl. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem normális..!! velem is ez volt:( a nemi életed hogyan változott? mármint terhes lennél??
2017. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találkoztál Ákossal a falu bikájával nekem akkor maradt ki meg jött meg összevissza, leidegelt..
2017. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!