Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedd óta be vannak dagadva a...

Kedd óta be vannak dagadva a nagyajkaim, és ahogy telnek a napok egyre jobban fáj, és már sárgászöldes folyásom van. Kértem időpontot nőgyógyászatra, szerdára adtak ( ami 1 hét múlva lesz), de addigra meg fog jönni a menstruációm. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Egyéb kérdéseim:

Meg fognak-e vizsgálni úgy, hogy megjött vagy csak elmondom a panaszaimat és ők adnak valamit rá?


Szerdáig milyen házipraktikákat tudnátok ajánlani, hogy ne legyen még rosszabb



2017. márc. 16. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tünetekkel, nem hinném, hogy várnék még egy hetet. Ha a magánorvosom nem tudna előbb fogadni, akkor elmennék egy SZTK-ba, ahol még aznap ellátnak.


Fertőzésed van nagy valószínűséggel, amire fogsz kapni kúpot, és antibiotikumot is szerintem. Ezt ne kezelgesd otthon, otthoni praktikákkal. Ez nem sima gomba, amire kensz egy kis Canestent és kész. Csak rontasz a helyzeten.

2017. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,h így is megvizsgálnak vagy,ha mást nem kívülről megnéznek.Ezt szerintem se próbáld egyedül kezelni.
2017. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En is elmennek sztk-ba, ott idopont nelkul is el kell latniuk, meg ha altalaban kell is idopontot foglalni. De ez eleg surgos eset. Valoszinuleg sokat kell majd varni, nalunk legalabbis igy van az sztk-ban, hogy az idopont nelkulieknek bizonytalan, h mikor jut be. De megeri varni.
2017. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors valaszokat. Sztkba kértem időpontot, mondtam is, hogy sürgős lenne, arra csak az volt a válasz, hogy ha nem vagyok éppen terhes, vagy nem surgossegi fogamzásgátlást szeretnék akkor ez bizony nem sürgős, és csak szerdara kapok idopontot. :(( Eléggé el vagyok mar keseredve.
2017. márc. 16. 16:46
 5/5 A kérdező kommentje:

Update: sikerült végülis találnom egy orvost, aki ugyan magánorvos ,de nem kellett heteket várni az időpontra.

Azt mondta, hogy semmi tragikus, csak egy kis fertőzés, kaptam canestent, és hüvelytabláttát is, köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)

2017. márc. 17. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!