Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menzeszem és nagyon...

Megjött a menzeszem és nagyon fáj ha pisilek, soha nem volt még ilyen, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
a menzeszem rendszeres, 26 éves vagyok, és most először van ilyen, megőrülök úgy fáj az alhasam és főleg pisilés után. volt már valakinek ilyen? ez most menzesz dolog okozza vagy felfáztam? mielőtt megjött ugyanaznap, előtte nem fáj a pisilés.

2017. júl. 11. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én inkább felfázásra tippelek. De nagyon egyszerű. Elmész háziorvoshoz, viszel egy kis edényben pisit. Ő belemárt egy tesztcsíkot, és azzal meg tudja állapítani, mi a gond.

20N

2017. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális. nekem is pisilés után szokott felerősödni a fájdalom, de szerintem nekem azért, mert akkor kiveszem a tampont és újat teszek, vagy pisilés közben megindul egy csomó vér és ez miatt.

persze ha nem múlik el, gyógyszertől sem napok múlva sem,akkor ajánlott az orvos

Jobbulást!

20/L

2017. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!