Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menzeszem és holnap...

Megjött a menzeszem és holnap elutazunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap megjött, és holnap elutazunk egy wellnes szállodába. Nagyon nagyon szeretek a vízben, medencében lenni, de így? 14 éves lány vagyok, tampont megpróbáltam betenni, de nem megy. Elég kellemtlen érzés, alig megy be. Pedig elolvastam a tájékoztatót is. Itt az oldalon a sok c vitamin bevitelről olvastam, ez tényleg segít? Nagyon szomorú vagyok, mit tudok csinálni? Anyukámmal nincs ilyen bizalmas kapcsolatom sajnos, hogy meg tudjak beszélni ilyeneket. Vagyis én érzem cikinek. Mit csináljak?

2017. jan. 12. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem fogsz tudni csinálni, ha a fejed tetejére is állsz, ha tegnap jött meg, holnapra nem fog elmúlni.

Ha nem tudsz tampont használni, akkor most kerülöd a medencét.

2017. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ciki, pláne hogy a saját anyukád aki ráadásul (nyilván) nő. Pont hogy ő tudná a legjobban átérezni és segíteni a helyzeted.
2017. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
A nyálkahártya leválását nem befolyásolja a C vitamin,de más praktika sem. A C vitamin úgyan erősíti az érfalakat,de a menzesz nem azért van,mert gyengeék az érfalak,hanem a méhnyálkahártya leválását kíséri vérzés. "Gyakorolj" a tamponnal! Jó mélyre helyezd fel (legalább 3-4 cm),kissé hátrafelé told és könnyebb úgy,hogyha a hátadra fekszel,mert ellazulnak a gátizmok.
2017. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Próbáltál minitampont? Először nekem is csak az ment fel és nagyon féltem tőle, de muszáj volt akkor éppen.

C-vitamin 'túladagolástól' meg bajod lehet, nem tudom a pontos nevét, de a nagybátyámnak volt. :D

2017. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi nem teszik az utolsó 2 válaszban?
2017. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam egyáltalán a válaszokat, amiket egyébként köszönök. ;)

Próbálkozom a tamponnal, semmiképp nem akarom kihagyni a fürdést.

2017. jan. 13. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
No, csak azért kérdeztem,mert a C vitamin és a menzesz ilyen összefüggése csak egy "városi legenda", ha elhiszi valaki,ha nem.
2017. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!