Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló hizlal ha igen...

Fogamzásgátló hizlal ha igen hogyan lehet megakadályozni?

Figyelt kérdés
Hamarosan fogamzásgátlót fogok szedni nem akarok tőle hízni de biztonságosnak találom ezt a módszert. Aki szed mesélne róla a használatát tudom de hogy neki volt e esetleg ilyen mellékhatása ha igen hogyan oldotta meg?
2017. júl. 15. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én egy dekát se híztam tőle, sőt még fogytam is 1-2 kg-t. Most olyan 47 kg vagyok. Kb 5 hónapja szedem.

Annyi az egész , hogy figyelni kell az étkezésre, mert okozhat éhségérzetet, mert egy álterhes állapotot hoz létre. Mondjuk én ugyanúgy eszem ahogy előtte. De aki hizasra hajlamos annak figyelni kell rá

2017. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem a fogamzásgátló hizlal, hanem az, hogy nagyobb lesz az étvágyad. Figyelni kell, miket eszel, és nem lesz semmi gond.

20N

2017. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!