Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 26 évesen (szüzen) kelleene...

26 évesen (szüzen) kelleene nőgyógyászhoz mennem, de nagyon tartok tőle. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Voltam már nőgyógyásznál 2-3 alkalommal, utoljára kb. 21 évesen. Ugye az orvos rögtön rákérdezett, hogy szűz vagyok-e. Azt hittem elsüllyedek, komolyan, pláne most, 26 évesen nagyon ciki lenne azt mondani, hogy igen. Tudom, nem vagyok normális, hogy így gondolkodom, de egyszeruen nagyon szegyenlem mondani. Viszont már nagyon hosszú évek óta gombás fertőzésem van. Mikor nőgyógyásznál voltam, midndkét alkalommal hüvelykúpot kaptam, de semmit nem használtak. Sajnos egy ideje már szerintem bakteriális fertőzés is kialakult(az nem olyan régen) mert sárgás folyásom is van. Olvasgattam dolgokat,és volt aki olyanokat irt, hogy ha nincs kikezelve az meddôseghez is vezethet. Nagyon megijedtem ettol, es lehet rá kell szánnom magam, hogy elmenjek, de rossz élményeim vannak mindkét alkalomról, plusz tényleg semmit nem használt amiket felirtak. Amikor 21 évesen voltam nőgyógyásznal akkor bakteriális fertőzesem is volt, de az orvos arra azt mondta h magátol el tud múlni, és úgy emlekszem el is mùlt egy kis ido mulva, de most megint van. Reklámozták most ezt a Canestest nevezetű calamit ami megmutatja, hogy gombás vagy bakteriális-e a fertőzés, persze, én tudom, hogy mindkettő, a tünetek alapján. Illetve bakteriális fertőzésre van hizzá hüvelygél, az lehet segítene, de nem tudom, hogy orvos nélkül ki merjem-e váltani. A gombára meg az egyik nőgyógyász akinél voltam azt mondta, hogy diétával lehetne kiirtani úgyis. Szerintetek mit csináljak?

2017. júl. 15. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Máshogy nem fog elmúlni, csak ha dokihoz mész. Ha nem használ, amit felirt, visszamész és ad mást. Ő tesz rá magasról, hogy milyen életet élsz, elhiheted.
2017. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%
Viccelsz? Az egészséged ezerszer fontosabb, mint az hogy mit gondol rólad a nőgyógyász! Menj el minél hamarabb, ez nem játék. Isten őrizz komolyabb bajod is lehet belőle. Ne szégyeld hogy szűz vagy :) Egyáltalán nem ciki. Az egészséged mindennél fontosabb ne hanyagold, látogass el mihamarabb a nőgyógyászhoz. Minden jót!
2017. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! :)
2017. júl. 15. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy tudom, mit érzel, én mikor tavaly voltam nőgyógyásznál, 25 évesen, meg kellett neki mondani, hogy Nem vagyok szűz, és úgy éreztem, hogy biztos azt gondolja rólam, hogy egy kis hülye r_banc vagyok... :-/ Pedig tudom, hogy 1) ilyen idősen ez már nem baj, 2) az orvost ez nem érdekli, de olyan rosszul éreztem magam tőle :-/

Szóval csak arra akartam kilyukadni, hogy ha kicsit kellemetlenül is érzed magad ezektől a dolgoktól, ez ne tántorítson el attól, hogy elmenj a vizsgálatra!


Jobbulást!

2017. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképpen menj dokihoz. És rákszűrés miatt évente járj majd hozzá, ez nagyin fontos!
2017. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit szégyellned! Menj el az orvoshoz, ne csinálj olyat, hogy nem mész el!
2017. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia ! Egyáltalán ne szégyelld én is az vagyok még!
2017. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek az értelmes válaszokat! :):)
2017. júl. 22. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2017. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!