Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Péterfy Sándor Utcai Kórház...

Péterfy Sándor Utcai Kórház (Bp. ,7. kerület) nőgyógyászhoz (sztk) hogy lehet előjegyzést kérni személyesen?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok otthon az eü-s dolgokban, kórházba se kellett sokszor mennem szerencsére. Most mégis muszáj lenne, személyesen szeretnék időpontot kérni, hogy legalább addig is megnézzem hova kell menni. Hol és hogy zajlik az időpont kérés, mit kell vinnem? Napokat kell várni? Milyenek az orvosok? Van valami speciális vizsgálat (első alkalom)? Egyszerre több vizsgálatot is kérhetek (gondolok itt betegség kezelése, valószínűleg kenetet is kell venni, illetve fogamzásgátlót is szeretnék felíratni, elintézhetem ezt egyszerre)? Nem igazán vagyok ilyen téren képben (mint az látszik), szóval bármilyen segítséget, tippet megköszönök!

2017. júl. 7. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi extra. I. emelet, odamész a kisablakhoz, kidugja az orrát a nő, kérsz időpontot. De telefonon is lehet. Csak TB kártya kell. Valószínűleg kell egy pár napot várni. Nincs speciális vizsgálat, és nyilván mindent el lehet intézni egyszerre, mért ne lehetne. Az orvosok vegyesek, van amelyik nagyon bunkó, nekem Panyi Mihály jött be.
2017. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!