Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet?

Rancsiiii kérdése:

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves vagyok, kb. 2-3 napja viszket odalenn (nem állandóan, ritkán), a pisilés végén (mikor már majdnem vége) fáj kicsit, és volt olyan ezalatt a 3 nap alatt, hogy véres volt a vizeletem egy nagyon kicsit. A folyásom pedig picit darabos, fura szagú. Tudom, nőgyógyász, de mivel még soha nem voltam ezért félek elmenni, ha valaki nagyvonalakban le tudná írni, hogy mi történik ott, akkor ráveszem magam, hogy elmenjek, vagy ha esetleg tudnátok ajánlani olyan vény nélkül kapható kúpot vagy bármilyen gyógyszert erre, nagyon megköszönném. Illetve, mire gyanakodjak? Gomba?

A menstruációm egyébként rendben van. Köszönöm a válaszokat!


2017. júl. 15. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Azonnal menj urológushoz. Lehet, hogy vese gyulladásod van.
2017. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak sima felfázás. Elsőre elég a háziorvos is!
2017. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nőgyógyász. Mivel darabos és fura szagú a folyásod. Minél előbb keresd fel. Alul meg fog vizsgálni, bele is nyúl.

Jobbulást!

2017. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!