Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikorra lesz végleges formája...

Mikorra lesz végleges formája a mellbimbónak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és utálom, hogy a mellbimbóm egy kicsit sem emelkedik ki a bimbóudvarból. Persze hideg hatására igen, de alapból egy síkban van a bimbóudvarral. Ez még változik? Mikor?

2017. júl. 16. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Ezért számtalan nő ölni tudna, ugye tudod? :D

Pontos időt nem lehet mondani, lehet hogy változik de az is lehet, hogy nem.

Pár nőnek általában akkor nincs kiemelkedve ha nagy a melle, ezáltal az egész széthúzódik.

2017. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem nem is túl nagy:(
2017. júl. 16. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenki teste más formájú és ez így van rendben. Nem hiszem, hogy véglegesen "kibújnak", hiszen ha hideg hatására igen, akkor tök egészséges vagy, ami nagyszerű.

Az enyémek is ilyenek. Benn kuksolnak, amíg valami izgi nem történik :)

Ha tudsz angolul, akkor ajánlom a következő oldalt. Ha csak nagyon picit tudsz, akkor is nézegesd át a képgalériát a 'body image' cimke alatt.

19/n

2017. júl. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy nézem, törölték.

007b .com

Szóköz nélkül :)

Előző voltam.

2017. júl. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nem fog változni. Ez a legszebb fajta mellbimbó. Légy büszke rá. A kiálló nem olyan szép.
2020. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!