Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuláció után 3 nappal fájdalmak?

Ovuláció után 3 nappal fájdalmak?

Figyelt kérdés

A Womanlog naptáram szerint 3 nappal ezelőtt volt ovulációm. Viszont nekem ma volt bőségesebb hüvelyváladékom, és fáj mindkettő petefészkem, talán az alhasam is egy kicsit. Ez mi lehet?

Van egy kis hüvelyi fertőzésem is de kenem Canestennel, nem tudom hogy ez lehet-e az okozója. Vagy van olyan, hogy "csúszik" az ovuláció? Tehát hogy még csak most történt meg?

Idáig semmit sem tartottam számon úgy részletesebben, mindig késett valamennyit a menstruációm, nődokim ajánlotta ezt az appot hogy számon tartsam. Mennyire megbízható?



2017. júl. 16. 14:28
 1/2 enes ***** válasza:
Ezzel csak körülbelül tudod számontartani, arra jó, hogy megmondja, mikortájt számíthatsz rá. De egyértelmű, hogy nem fog mindig ugyanakkor kilökődni a petesejt, valószínűleg attól van. Annyira megbízható, mintha magadnak számolnád.
2017. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Peteérésed van . Valaki jobban megérzi valaki kevésbé. Valakinek úgy fáj h teljesen össze görnyed. Hüvelyfertőzzéssel menny dokihoz. Lehet a canesten nem elég a te vajodra.
2017. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!