Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 10 nappal mellnagyobbítás...

10 nappal mellnagyobbítás (izom föfött) után mekkorák a fájdalmak? Egy fesztiválra elmenni már lehetséges?

Figyelt kérdés

Habár ez furcsán hangzik, de a szabadságomat csak így tudnám megoldani, a fesztivál már jó ideje be van tervezve és így összességében lenne 17 szabadnapod, mielőtt újra munkába állok.

Nem szeretnék DD-s mellett, csupán egy normál B kosarat mert jelenleg tényleg nem vagyok ellátva és nem érzem jól magam, nem szeretném így leélni a teljes életem, mikor most van alkalmam változtatni a dolgon.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2016. ápr. 27. 05:14
 1/5 anonim ***** válasza:
elmenni elmehetsz, de valószínűleg nem tudsz egész éjszaka végigtáncolni. azért akkor még nem gyógyulnak be rendesen a varratok (gondolj bele: felvágnak és összevarrnak) meg ugye a kötés is rajta van. személyes tapasztalatom nincs, de nekem elég korainak tűnik az a 10 nap..
2016. ápr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Össze fognak nyomni meg lökdösni az emberek. De ha azt akarod, hogy felszakadjon a varrat, akkor menj csak.
2016. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm szépen a válaszaitokat! Akkor megpróbálok változtatni a szabadságomon.

Esetleg még egy kérdés.. 10 nappal műtét után lehet úgymond fizikai munkát végezni (légiutas kísérő)?

2016. ápr. 27. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
én biztos nem mennek, mert vki meglök, neked megy, megüti a melled veletlen,és megvan a baj.
2016. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvosilag 14 nap után lehet gépre szállni mellplasztika után...más műtétek után lehet több nap is , vagy akár kevesebb, de ha te légiutas kísérő vagy ezt tudnod kellene!
2017. ápr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!