Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyajakon belül pattanás?

Nagyajakon belül pattanás?

Figyelt kérdés

Pár napja borotválkozás után egy kisebb dudort fedeztem fel a nagy ajkamon belül, ami szemmel is látható. Olyan volt mint egy pattanás, megnyomtam és jött is belőle fehér cucc ami egy pattanásból szokott. Ez lehetséges, vagy valami komolyabb?

Szűz vagyok, nemibetegség nem igazán lehet ezáltal.



2017. júl. 17. 13:23
 1/4 A kérdező kommentje:
A másikon is van egy mégkisebb, azt ma fedeztem fel, de azt csak tapintásra lehet érezni és nem is jött belőle semmi, de most ahogy megnyomkodtam kicsit megkeményedett. A másik alapból keményebbb volt:(
2017. júl. 17. 13:26
 2/4 enes ***** válasza:
Lehetséges, nekem is szoktak nagyon furcsa helyen kijönni.
2017. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Valószínűleg szőrtüsző gyulladásod van ez által alakult ki a pattanás. Nem kell fosni, nem lesz bajod. Nyomd ki nyugodtan... Természetes, hogy jobban fáj, hiszen érzékeny részed... De csak kibírod! ;)
2017. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kinyomtam, csak megijedtem hogy valami fertőzés. Köszi!!!!
2017. júl. 17. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!