Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik ekkora "pattanás" a...

Létezik ekkora "pattanás" a nagyajakon?

Figyelt kérdés
Arra lettem figyelmes, hogy egy kis gömb van az egyik nagyajkamon, vagyis belül érezhető egy kis gömb. Nézem mi az, egy pórust látok a közepén, megnyomtam, egy pici fehér izé jött ki, de több nem, a gömb még mindig ott van. Ma vettem észre... Mással is előfordult már?
2009. aug. 27. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Persze, főleg nyáron velem is szokott ilyen lenni. Hagyni kell idővel magától kiürül és szépen visszahúzódik. Kb 4- nap az egész.
2009. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ha valakinek más a véleménye még nyugodtan írhat. :)
2009. aug. 27. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már 2 is kinőtt én kinyomtam és másnapra el is múlt.
2009. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg begyulladt egy szőrtüsző. Nekem akkor voltak ilyenek, mikor annakidején epilátorral szőrtelenítettem.


Elmúlik magától, de könnyen lehet, hogy újak keletkeznek. Jobb vágni, vagy borotválni.

2009. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Sajnos en egy rossz esetet szeretnek leirni. Kb. 16 eves koromban (most 21 vagyok) egy keles volt a nagyajkamon. Eloszor azt hittem en is, hogy egy szortuszo, de mikor elkezdett noni, akkor megijedtem. Szerencsere nem kellett kivagni, elmult, kulonbozo kremek es pakolasok segitsegevel, de nagyon fajdalmas volt. Remelem neked nem lesznek ilyen problemaid:)
2009. aug. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg tényleg szörtüsző. Ha fehér a közepe kinyomhatod, bár baromira tud fájni(ha kelés, akkor is jobb kinyomni, mielőtt baromi nagy lesz) és el fog múlni.
2009. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is szokott lenni pattanás rajta néha. tényleg rohadtul fáj de én nem szoktam kétségbeesni. azért ilyen nagy mert a punci elég bacitelep ugye,hisz egész nap el van zárva ilyemi és jobban fertözödik sztem.nekema fülembe is volt pati. na akkor már inkább a punciba. a fülbe szörnyen fáj....
2011. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!