Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Yasminelle fogamzásgátlót szedek, lehetséges hogy gond lesz abból, ha 7 nap helyett csak 1 nap szünetet tartok?

Miután abbahagyom a tabletta szedést, mindig a harmadik napon jön meg, ami pont szombat, ezért szeretném ha mindig vasárnap jönne meg. Csak egyszeri eset lenne, és a betegtájékoztató azt írja 7 napon belül lehet variálni, csak hát egy nap kihagyás azért picit kevésnek tünik, arra gondoltam akkor talán nem is jön meg... Köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló, tabletta, Yasminelle, 7 nap

2017. júl. 17. 19:18  Privát üzenet  

A válaszok
Ha azt akarod, hogy szombat helyett ezentúl mindig vasárnap jöjjön meg, inkább vegyél be a mostani levél 21 szeme után még egyet, és így tartsd meg a 7 napos szünetet. Akkor szintén a 3. napon fog megjönni, ami így már vasárnap.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. júl. 17. 20:05 Privát üzenet
Jól mondja az első. Ez az 1 napos szünet dolog nem jó, ilyet ne csinálj.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. júl. 18. 07:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tényleg logikusabb, köszönöm a válaszokat!

# 3/3Időpont 2017. júl. 18. 19:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetséges prosztata gond 25 évesen? Bővebben lent
Olyan lehetséges, hogy ettem már kagylót, és semmi gond nem volt, aztán ismét ettem, és ezúttal rosszul vagyok?
Általában régebben 5 napig szokott tartani, e kb fél éve, lehet több is, már csak 2-3 napig tart, most viszont megint 5-ik napja van már. Lehetséges hogy visszaállt a rendes kerékvágásba?
Azália fogamzás gátlótól lehetséges, hogy minden aktus után vérzek pár napig? Vagy valami más lehet a gond? Tapasztalt valaki hasonlót?
Néha úgy érzem csomó van a bal mellemben néha pedig nem lehet érezni. Elmentem mammográfiara ahol csináltak UHt és azt mondták nincs rendellenesség. Az Uhval a gyulladást is...
Menszesz előrehozatala lehetséges? (nem használok fogamzás gátlót)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!