Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges prosztata gond 25...

Lehetséges prosztata gond 25 évesen? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja tapasztalom, hogy lényegesen többet járok pisilni. Azt hittem felfáztam, de nem múlik el. Eddig határozottan éreztem, ha végeztem, most meg az inger, a szúró érzés még utána is hosszú másodpercekig megmarad és némi utócsöpögés is jellemző.. Másik érdekes dolog, hogy kevésbé intenzív orgazmusaim vannak, függetlenül attól, hogy mit csinálok.
2017. febr. 16. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Minden korban előforduló dolog ez .Ez már urológiát igényel .
2017. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet "felfázás" is és az nem múlik el kezeletlenül. A tünetek legalább is erre utalnak, már pedig a kezeletlen húgyhólyaggyulladás következtében, a prosztata is érintett lehet.

Orvoshoz kell menni, vizeletminta majd kimutatja, hogy mi okozza a tüneteket.

2017. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Egyébként semmi kellemetlent nem tapasztalok, úgy mint fájdalom vagy rossz közérzet..
2017. febr. 16. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakran csak díszkomforttal jár, de ne halogasd. Ez nagyon fontos, mert kezeletlenül a későbbiekben is problémákat okoz.
2017. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!