Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megjött, miért fáj a mellem?

Ha megjött, miért fáj a mellem?

Figyelt kérdés

Egy hónapja voltunk együtt (pont menstruáció utáni napon), nem védekeztünk, de nem élvezett el. Ezt követően rendes időben, normálisan megjött a következő menstruációm, csináltam tesztet is, ami negatív lett (annyi hibával, hogy én nem a vizeletbe mártás után vártam 3 percet, hanem 3 percet volt a pisiben és utána szedtem ki/vártam.


A menstruációm előtt nagyon fájt a mellem, de aztán megjött és elmúlt, de úgy körülbelül az utolsó nap után kb. egy héttel megint elkezdtek fájni a melleim és azóta érzékeny a mellem, fáj és szerintem duzzadt is, pedig vége a menstruációmnak 10 napja, és a következő menstruációmnak 28-án vagy akörül kell megjönnie.


Szerintetek?



2017. júl. 19. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A menstruáció alatt normális a mellfájdalom. De én csinálnék még egy tesztet... Remélem tudod, hogy amit csináltatok, bőven elég egy gyerekhez.
2017. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd be a terhességi teszt leírását, nem véletlenül van ott.
2017. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!