Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utóbbi pár hónapba a...

Fanni977 kérdése:

Az utóbbi pár hónapba a menstruációm elég furcsa. Amikor megjön 4 napig tart maximum és nagyon kevés, de nagyon fáj mindig a bal mellem a derekam és a hasam is. Csütörtökön megjött első nap piros volt a többi 3 nap pedig csak barna. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Több terhességi tesztet csináltam már előző hónapba is ebbe a hónapba is de mindig negatív lett, a barátommal nem védekezünk, de sose megy el belém. Mindig pontosan jön meg vagy hamarabb egy nappal. Szóval ha terhes nem vagyok mi bajom lehet? Tudom el kéne menni nőgyógyászhoz csak szeretnék mégis valamit tudni? 19 éves lány vagyok
2017. ápr. 18. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyit fogytál mostanában?
2017. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
semmit nem fogytam :)
2017. ápr. 18. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"A barátommal nem védekezünk de soha nem megy el belém" azt tudod hogy így is terhes lehetsz? 19 évesen ilyennel szórakozni..


Ez nőgyógyász lesz pedig.

2017. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Több terhességi tesztet is csináltam és mind negatív lett :)
2017. ápr. 18. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
És hogy örül magának. Szégyen hogy ilyen a korosztályom. Attól hogy még most megúsztad nem fogod mindig. Gondolom az 5 éves tervedbe sincs még benne a baba már pedig ha így haladtok..
2017. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látod hogy örülök? Egyáltalán nem örülök! Kösz az értelmes választ :)
2017. ápr. 18. 22:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Valaki valami értelmes válasz?
2017. ápr. 18. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az miért nem értelmes válasz, hogy menj nőgyógyászhoz? Senki nem látja, mi zajlik benned, így érdemleges választ sem tudunk adni.
2017. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!