Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem nőnek a melleim? 18/L

Miért nem nőnek a melleim? 18/L

Figyelt kérdés
Méretét tekintve talán nagyobb mint egy 5 éves kisfiúnak. Nagyon kicsi , és nem tudom mi baja lehet . Anyumnak és nagyszüleimnek nem kicsi, csak ez enyém . Elég sovány vagyok , pedig rengeteget eszek , és hizni sem tudok . Beteg nem vagyok (vagyis nem hiszem, nem érzem hogy az lennék ). Léteznek ilyen lányok/ nők a világon , vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

2017. júl. 21. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod, ez genetikai adottság. És igen, másnak os van ilyen, médiában, sportolók között is látni jó párat.
2017. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Mi baja... Istenem!

Elromlot, vidd el szerelőhöz!!!

2017. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

ilyen a genetikád



barátnőmnek is ilyen, de neki azóta D-s lett


kapott 2x335cm³-t :D

2017. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

007b .com

Szóköz nélkül. "Body image" - "being flat-chested" fül alatt találod a te eseted, ha valóban úgy van, ahogy leírtad. Olvasgasd, nézegess képeket az oldalon.

És igen, léteznek ilyen nők. Ahány nő, annyi féle mell. A te dolgod csak az hogy elfogadd a saját formáid. Nekem sokat segített a fent említett oldal. Nekem is pici cickóim vannak, s időbe telt, míg megbarátkoztam velük. De már szeretem őket :)

19/l

2017. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
"mi baja lehet" Hm... Ez nem autó hogy elromlik, baja van... Vidd el szerelőhöz és majd ő megjavítja ;)
2017. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 17 éves koromig alig volt. Utána kezdett el kicsit gömbölyödni, teltebb lenni. Szerencsére páromnak úgy tetszik, ahogy van, bár gondolom, örülne, ha még teltebb lenne.

Nemrég kezdtem el fogamzásgátlót szedni (persze nem ebből a célból), reménykedem, hátha változik majd valami hónapok múlva. De ha nem, akkor sem esem kétségbe.

Emiatt ne aggódj, fogadd el magad, a kisebb mellekkel amúgy is könnyebb létezni. :)


L/19

2017. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!