Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem nőnek a melleim? 18L

Miért nem nőnek a melleim? 18L

Figyelt kérdés
A pubertásom kezdete óta mindig hegyesek a mellbimbóim (ami még a növekedési fázisra utal, én így olvastam), ehhez képest a melleim változatlanul ugyanakkorák, mint 6 évvel ezelőtt? (csak 11 és 12 éves koromban nőttek egy kicsit) Ha egyáltalán nem nőnek már, akkor miért hegyesek mégis a mellbimbóim? Láttam a barátnőimet melltartó nélkül, nekik mégis "normális" bimbóik vannak. :(

2016. jún. 16. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a tieid ilyenek maradnak. Nem vagyunk egyformák.
2016. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy vannak egészen kismellű nők, teljesen biztos vagyok benne, hogy vannak hegyesebb mellbimbójúak is. Sokféle ember vagy, Te ilyen.

Ezt a növekedési fázist még nem is hallottam, de a mellek alakja, mérete, a bimbóudvar színe, mérete, egymástól való távolsága iszonyúan szór. Úgy tűnik, hegyesek is vannak, de miért ne lennének?

2016. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a bimbóudvarral együtt állnak ki a mellbimbóim, mint ezen a képen ennek a srácnak: [link]
2016. jún. 16. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi köze a növekedéshez. Van ilyen mellforma. Valakinek kerek, valakinek kicsit lóg, valakinek szétáll. Valakinek hegyes.


18 évesen már ne várj csodát. Egy fiú zsírcsöcsének vagy hormonális problémájának pedig semmi köze a női mellekhez.

2016. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én mellbimbóm is hegyes , mégse nőtt semmit. Még 21 éves korodig nőhet. De ne várd hogy neked közepes melled lessz addigra. Sok növekedésre ne számíts!Mindenkinek más formájú mellbimbója van.
2016. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 biztos hogy a képen egy srác van? :D
2016. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valamelyik válaszolónak: de nekem UGYANOLYAN formájú a mellbimbóm, mint a képen szereplő fiúnak, UGYANÚGY kiáll az egész a bimbóudvarral együtt.

Nem a mellformámról beszélek, emberek! Hanem a bimbóudvarral együtt kidudorodó részről! Soha nem láttatok ilyet, hogy nem értitek? Nektek nem nőtt a melletek?

2016. jún. 19. 14:57
 8/8 Scav ***** válasza:
Van ilyen forma, de ritka, hogy így marad, ez még a növekedés/alakulás jele általában, sok embernél ilyen még a fejlődésben lévő mell, ami akár 20-24 éves korig is ilyen maradhat. Google képkeresőbe beírod, hogy "puffy nipple nude" és láthatsz párat. A legtöbb fiatal még, mert fejlődésben van a melle. Ilyen alakú bimbóudvar és bimbó már ritka 25 felett.
2016. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!