Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami ötlet? Nem tudom mit...

Valami ötlet? Nem tudom mit csináljak?! Két hete késik a menstruációm. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Eddig mindig megjött pontosan a menstruációm. Évszakonként "átáll" és akkor késik pár napot. De utána újra 28 naponként jön meg újra. 2 hete késik a menstruációm és nem tudom mitől. Biztos hogy nem vagyok terhes. Nincs barátom nem élek nemi életet. Kb a amikor a 28 nap felénél jártam pecsételő véres folyásom volt. De azt a peteérésnek tudtam be. Valami megoldás ami nektek bevált?

#késés #Menstruáció . két hét #Ötlet praktika
2017. júl. 21. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nőgyógyász!?
2017. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pár napot még várok hátha. Azért is kérdeztem van e valakinek valami házi praktikája ami neki esetleg bevált. Ha továbbra sem jön meg felkeresek egy nőgyógyászt!
2017. júl. 21. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Ha hosszabb időn keresztül fennáll ez az állapot, akkor fogamzásgátlót fog javasolni. Az napra pontosan beállítja.


L/19

2017. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pecsételő, véres folyás ovulációkor sem normális.
2017. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül voltam orvosnál mindent rendben talált. Azt mondta a pecsételő vérzés normális. Elkezdtem inni a Lady ciklus teát. Hatására megjött. És köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 3. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!