Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak ha a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a fogamzásgátló 7 napos szünetében nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Ez az első levél és fogamzásgátló előtt is volt olyan, hogy kimaradozott nem jött meg időben. Attól félek, hogy most sem fog, ma van a szünetem első napja és nem érzem, hogy meg kéne jönnie.Mi lesz ha nem jön meg? Ugyanúgy a 8adik napon kezdjem el a 2. levelet? Vagy mi legyen akkor?

2014. máj. 3. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Elindult a baba projekt fog gátló mellett?????
2014. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanúgy kezdd, mert ha még nem vagy terhes, úgy nem is leszel, de gyorsan gyorsan orvoshoz, ez nem ide, hanem orvoshoz való kérdés!
2014. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
épp az, hogy nem akarok gyereket. szóval attól tartok csak h most a 7 nap szünetben az első levél fog gátló után a 8adik napon kezdjem e a 2. levelet, úgy hogy nem volt meg a szünetbe a menstruációm
2014. máj. 3. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Pasiként mondom, ha fog gátló mellett nem jön meg akkor irány a doki...ha terhes vagy esetleg akkor az újabb levél esetleg árthat a magzatnak is!!!! Irány a doki mielőtt elkezdenéd szedni az újabb levelet!
2014. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
orvos
2014. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha az első levél szedése közben védekeztetek nem lehetsz terhes. nekem is nagyon zavarosak voltak a ciklusaim, első levelet beszedtem, normálisan megjött a szünet 3 napján.

ha nem jön meg menj doktorhoz,kérj tőle tanácsot.

2014. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit parázol az első, illetve már a második napon?!

Én sem érzem mielőtt megjön, aztán egyszercsak meglep. Nyugii. Amúgyis ált. a 3. napon szokott sok embernek megjönni, de az is lehet, hogy neked a 7.en fog. :P

2014. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a 7 nap alatt bármikor megjöhet, ne idegeskedj :)

az első levél után még az is lehet, h kimarad, de ez normális.

2014. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megjött a 2. napon
2014. máj. 7. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!