Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen házi praktikák vannak?

Grétikee:3 kérdése:

Milyen házi praktikák vannak?

Figyelt kérdés
A szeméremajkaim kétszer akkorák, a pisilés fáj, ülni és feküdni is fáj, és menstruálnék, de mivel a sz.ajkaim akkorára fel duzzadtak, nem jön sajnos vér belőlem. Most volt mandulagyulladásom amiatt lenne , vagy lehet hogy hüvelygombám van? Segítsetek! Mit csináljak hogy a fájásaim el múljanak? 16 vagyok. NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK MERT EZ ELÉG KÉNYES TÉMA

2017. júl. 22. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyors és hatásos megoldást akarsz, mindenképpen menj orvoshoz. Ha nem megfelelően kezeled magad a "házi praktikákkal" sokkal rosszabb is lehet.
2017. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam nogyogyasznal. Adott is nekem gyógyszert, de nem számolt vele hogy megjön nekem , és így nem használhatom.
2017. júl. 22. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el újra az orvoshoz!
2017. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel nem jutottam előrébb. 3/4-ed 10 van, ilyenkor nincs orvos, ezért kell a házi praktika.
2017. júl. 22. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha azt se tudjuk mi bajod van, hogy mondjunk házi praktikákat kiscsillag? Biztos, hogy megjött amúgy? Nem lehet, hogy nemi herpeszed van? stb stb.

Amúgy a jegelés mindenképpen jó lenne mert a duzzanatot is leviszi meg a fájdalmat is csillapítja.

2017. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!