Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajlamos vagyok gombas fertoze...

Hercegno69 kérdése:

Hajlamos vagyok gombas fertozesekre (meg igazabol mindenfelere) ott lent . Valami hazi praktikak ez ellen?

Figyelt kérdés

Ulofurdore vagy kenegetesre gondoltam.

Gumis egyuttlet utan alltalaban viszketek de nagyon kellemetlen csipo erzesem van ott lent... Par nap vagy het alatt elmulik de mostanaban tobbszor van hogy kicsit turos sargas folyasom van utana aminek szaga is van... atveszi a bugyi es a nadrag is neha...

Valami praktika vagy ulofurdo van erre?

Leginkabb hazi megoldasokat szeretnek mert a termeszet a legjobb gyogyszertar :D :)

A masik meg... nem szoktam magamnak felnyulkalni szoval nem tudom milyen ott belul de multkor mosakodasnal alapos akartam lenni ( :D) es az ujammal ereztem egy kis dudort. Kb 2 ujnyi szeles lehet de szerintem nincs annyi se. Nem olyan nagy de erezheto . Nem faj ha hozzanyulok megnyomom. Olyan 3-4cm melyen lehet talan kicsit baloldalt vagy talan kozepen. Ennek ott kell lennie ?? :D vagy belul a huvelyben sima feluletnek kell legyen ?

Koszonom a valaszokat elore is !

18l



2016. nov. 7. 23:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Most látom rossz helyre tettem :( remelem azert igy is kapok valaszokat!
2016. nov. 7. 23:44
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"A masik meg... nem szoktam magamnak felnyulkalni szoval nem tudom milyen ott belul de multkor mosakodasnal alapos akartam lenni ( :D) es az ujammal ereztem egy kis dudort. Kb 2 ujnyi szeles lehet de szerintem nincs annyi se. Nem olyan nagy de erezheto . Nem faj ha hozzanyulok megnyomom. Olyan 3-4cm melyen lehet talan kicsit baloldalt vagy talan kozepen. Ennek ott kell lennie ?? :D vagy belul a huvelyben sima feluletnek kell legyen ? "


Hát ez elég elkeserítő! Én benned ragadt kotonra, vagy tamponra tippelek!

2016. nov. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen kizart :)
2016. nov. 8. 05:43
 4/5 anonim válasza:
Régen nekem is rengeteg fertőzésem volt. Talán azóta jobb a helyzet, amióta Lactacyd intimmosakodót és ob balance tampont használok. Illetve úgy vettem észre, hogy az étrend is számít! Amikor szénhidrát szegényen étkezem, jobb a helyzet.
2016. nov. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom h addig vissza fog térni, amíg nem csinálsz egy komoly candida-diétát legalább fél évig és a párod is kezelni kell mert visszafertőz (ping-pong effekt). Kerülni kell az erjesztéssel készült élelmiszereket és a cukros dolgokat. Kenyeret is csak élesztő nélkülit egyél, sok fokhagyma és semmi alkohol főleg nem borok, pezsgők. Boraxos ecsetelő nekem jobban bevált mint a canesten és társai. Nem a fürdőviztől fogsz helyrejönni mert ez egy fertőzés, viszont segít ha hüvelyöblítést csinálsz és clotrimazol tartalmú kúpokat használsz. Diéta betartása fontos!
2016. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!