Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miután előszőr megjött a...

Miután előszőr megjött a menszeszetek, utána mennyire jött rendszertelenül? Mennyi nap eltérés volt a következő hónapban, az elsőhöz képest?

Figyelt kérdés

Kb.ra kérnék mondjuk napot, vagy hónapot.Ha valki tud, esetleg konkrét időpontot.

Remélem érthető voltam!


2010. máj. 22. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem sose volt rendszertelen
2010. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy 2 év volt mire normálisan beállt (13 évesen jött meg) addig volt olyan, hogy 30 napra de volt olyan is, hogy csak 2 hónapra(!) jött meg!

Ja és nagyon erős volt és mindig fájt a hasam!

2010. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyik bnőmnek olyan volt, hogy vmi 53 napra jött meg, meg azóta is mindig sok.. a féltesómnak meg mindig kevés, mm hamarabb jön meg.. nekem kb időben, de még nekem is van néha, hogy akár 21-re is képes megjönni. amúgy 14 évesen jött meg először, szal viszonylag későn 18/L
2010. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet konkrét választ adni. Van, akinek 1-2 hónap után napra pontos, és van, akinek 1-2 év (sőt több)múlva sem lesz rendszeres.
2010. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azta: köszönöm a gyors válaszokat!

Én ugusztusban leszek 14, tegnap jött me,g de azt hittem, hogy később fog, mert elég vékony vagyok, meg későn érő típus.De ezek szerint, annyyira mégsem.

További tapasztalatokat is várok.

2010. máj. 22. 16:43
 6/7 anonim válasza:
nekem 11 évesen jött meg és 14 éves koromra állt be normálisan:D jah és eleinte volt h 2-3 héttel hamarabb vagy később jött meg
2010. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2 napot késett
2010. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!