Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem megy fel a tampon.4...

Nem megy fel a tampon.4 ciklusa próbálgatom, a legnagyobb haladás kb 1 centi volt. Miért? Szombaton fürdeni megyünk az osztállyal és biciklizni, és el akarok menni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán mert szűz vagy és fentakad?
2010. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Attól mert szűz, még fel kellene hogy tudja rakni. Én is használtam tampont, mikor szűz voltam.

Mi az hogy nem megy föl? Fáj, és nem mered tovább tolni? Vagy egyszerűen hiába tolod, nem megy?

2010. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz irányba tolod.

Szűz létemre elsőre felment a tampon. Ez nem lehet kizáró ok.

2010. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy próbálod, ahogy a papíron szerepel? A lányom próbálkozott, aztán feladta, 1/2 évvel később újra megpróbálta, és azóta használja. Bevallotta később, hogy nem jó helyen próbálkozott. Próbáld meg tiszta ujjal megkeresni a helyét, és utána laza testhelyzetben próbáld feltenni. Sok sikert!
2010. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát szűz vagyok... de fáj és tolnám tovább, de nem megy. Lehet, hogy rossz a lyuk? De nem, mert minden lyukat kipróbáltam. Ez tűnt a legjobbnak. De olyan, mintha húzná a szőrt. Vagy nem tudom.
2010. máj. 22. 17:45
 6/17 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hol kellene felrakni. De nem akarom megint megpróbálni, mert nagyon fáj tőle a hasam. Meg utána ömlik belőlem.
2010. máj. 22. 17:50
 7/17 anonim ***** válasza:

Az a lyuk a jó lyuk, ahonnan a vér is jön. Oda kell feltenned. Próbálj ellazulni, ne görcsölj. Próbáld meg ülve. Most jutott eszembe, hogy mikor én kezdtem használni, eleinte csak ülve tudtam betenni. Mármint ilyen félig fekvős ülésben, tudod. És csak szépen óvatosan. Biztos sikerülni fog!

(Egyébként most próbálgatod? Mert akkor szombatig el fog múlni, nem?)

2010. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A rajzon szépen ábrázolva van h melyik lyuk. Onnan is felismered, hogy onnan jön a vér. (első pisi, 2. vér, 3. kaki...)

próbáld esetleg úgy h az egyik lábad a kád szegélyén van, lazulj el, és csak finoman told, ha nem találod az irányt vagy keresd meg az ujjaddal, vagy a tampon irányát változtatgasd finoman.

ja, és ha lehet ob mini legyen, abból is van talán valami "selyem" borítású.

2010. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát ma jött meg, de elég hosszúak szoktak lenni a ciklusok, úgyhogy ha előtte mondjuk két nappal már nincs, akkor sem merek elmenni, mert már volt, hogy úgy jött megint. Meg attól is félek, hogy biciklizni fogunk és az a mozgás hozza meg.
2010. máj. 22. 21:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod melyik lyukba kell dugni, akkor bugyi nélkül ülj le egy tükör elé, húzd szét a puncid és az alsó lyukba dugd.Az a hüvelyed. Onnan jön a vér és ott bújik ki a kisbaba. A felső lyuk a húgycsöved, onnan jön a pisi. Tehát a puncidba csak két lyuk van. Hátul már a végbélnyílásod van, onnan jön a kaki.
2010. máj. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!