Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, Nők! 16 éves vagyok...

Lányok, Nők! 16 éves vagyok és sportolok. Nagyon rossz betéttel játszani, de muszáj mert még nem merem a tampont. Gáz? :$ Egysezrűen próbálgatom, de mintha még nem lennék rá készen. (? ) Mit csinálnátok a helyemben? Segítség! : egy kétségbeesett lány

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2010. febr. 13. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 15 voltam, amikor elkezdtem tampont használni, Ob minit. Előzőleg is próbálkoztam, de rossz élményeim voltak vele, sose sikerült rendesen felhelyezni. Szerintem próbáld meg nyugodtan, minivel kezdj, az tényleg nagyon pici. Ha úgy érzed, nem akar felmenni, akkor nyugodj meg, ne feszítsd az izmaidat, mert akkor nem fog menni. Ha nem vagy biztos a "célban", akkor kistükör :)
2010. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem nagyon tudom mit válaszoljak mert a betétet kényelmetlennek tartod sporthoz /amit meg is értek/, de tampont meg még nem mered. Így elég nehéz ép elvet javasolni mivel egyelőre ez a két megoldás van. de én még mindig azt mondom hogy próbálgasd a tampont, hidd el nem fáj.
2010. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Már 16 éves vagy!Nyugodtan probáld ki! Addig kell nyomni amíg megy!Sok sikert!
2010. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a komikat! még írjatok!
2010. febr. 13. 23:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Minit próbáld, de akkor, amikor a legjobban megvan, akkor könnyebb. Vagy árulnak ilyen fellövő készülékkel ellátott tampont, mi a csajokkal rakétának hívjuk viccesen, azt állítólag könnyebb használni, mert rögtön a jó helyre megy. Én még nem próbáltam, de hátha neked bejön.
2010. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen használtam először tampont.Hát először borzasztóan rossz volt amikor bent volt,mintha egy bot lett volna bennem,rosszul tettem fel persze.Nyugodtan kell kísérletezgetni otthon mikor a legerősebb a vérzés,hogy minél könnyebben felmenjen.Én a kád vagy wc szélére szoktam feltenni az egyik lábam,úgy könnyű felhelyezni.
2010. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket!
2010. febr. 14. 14:17
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
jobb is hogy nem használsz tampont így kisebb az esélyed sok nőgyógyászati bajra!!(:
2010. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.. :/ :)
2010. febr. 15. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti a tampon,én sem. Esetleg évente 2-3 használom ha extrém helyzet van, strand stb. Én 6 évig sportoltam úgy hogy még betétem se volt, most 25-30 éve, vattát használtam. Atlétikáztam és kosárlabdáztam és a nehéz napokon 2-3 bugyit hordtam meg egy nagy adag vattát, ha meg nem akartam átázni nejlonzacsit tettem a bugyimba...
2010. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!