Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön meg újra a menzeszem...

Mikor jön meg újra a menzeszem? 16/L

Figyelt kérdés
Anorexiás voltam, de már rendezõdött a súlyom. Meg csak ketszer volt menstruaciom. 168 cm magas vagyok. A súlyom 54-58 kg között mozgott az utóbbi két hónapban, viszont menzeszem csak áprilisban és májusban volt, a junius Julius teljesen kimaradt. Lehetett ez a nagy súlyinhadozás és utazás miatti stressz az oka? Legelõször a gyógyulásom után április 22-én jött meg, amikor 54 kg voltam, majd májusban, 20-án. Viszont a június, július teljesen kimaradt. Milyen elõjeleket várhatok ami arra utal, hogy újra meg akar jönni esetleg? Már 2 hete pattanásos az arcom. Ez lehet egy jelzés, hogy valami "alakul odabenn"?
2017. júl. 26. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A súlyváltozás, a stressz sok mindent befolyásol, így a menstruációt is. Igen, a pattanásos bőr jelezheti, meg a feszülő mell, enyhe hasi fájdalom is. Ha pár napon belül nem jön meg, szerintem keresd fel a nőgyógyászt.


L/19

2017. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Volán Bátor válasza:
Kufirc mikor volt? Az is befolyásolja.
2017. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!