Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős görcs?

Nagyon erős görcs?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek, hogy mit tegyek. Volt már, hogy össze estem fürdőszobába, általában hányok ha meg van és erősen görcsölök. Cataflam, hasonló gyógyszerek sem segítenek. Fogamzásgátlót is szedek, de az sem csökkenti.(pedig mindenhol azt írják). Meleg borogatás sem segít rajtam. Esetleg van valami valakinek ami tényleg beválhat? Én általában abban a 6 napban meghalok:\

2017. júl. 26. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el mielőbb nőgyógyászhoz, ultrahangot fog csinálni, hogy egyéb betegségeket kizárjatok.
2017. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az endometrozis csinál ilyen tüneteket, menj nőgyógyászhoz.
2017. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? :o
2017. júl. 26. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kellene diagnosztizálni látatlanban, ezért kell ultrahang.
2017. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ciszták. A méhnyálkahártya megtapad a különböző szerveken, főleg a petefészkeken. Nekem is volt műtétem sajnos, fél év alatt újra előjött. Fogamzásgátlót írtak fel, de ha te szeded és nem hat, akkor már biztos előrehaladott állapotban van. Mindenképp menj el ultrahangra.
2017. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az önjelölt doktorokra, menj el dokihoz!
2017. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok önjelölt doktor, csak tudom, hogy mit jelent, mert azzal műtöttek. Valószínű, hogy elmegy dokihoz a kérdező, amikor ilyen erős fájdalma van.
2017. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy téged ezzel műtöttek, azonnal tudod 3 sorból, hogy másnak előrehaladott. Gratulálok!
2017. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!