Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez a barna folyás?

Mi lehetett ez a barna folyás?

Figyelt kérdés

Május 10-én jött meg a mensim és 14-én múlt el. Pénteken és szombaton is együtt voltam a párommal, megszakítással védekezünk. Szerdán barnás folyásom volt és nyilaló fájdalmat éreztem a derekamban is.

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. máj. 22. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
a megszakítás nem védekezés...amúgy gratulálok, épp peteérésed volt..hogy fogják hívni a babát?
2010. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem értem honnan veszed, hogy pont peteérésem volt, amikor mensi utolsó napján voltunk együtt meg másnap.

És azt sem értem mért kell bunkón válaszolni. Szánalmas az ilyen.

Ha baba lenne, nem lenne gond.

Csak kíváncsi vagyok.

2010. máj. 22. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy peteérésed volt, bármikor lehet egy nőnek peteérése, nem működik a szervezet előírás szerint, éppen ezért nem lehet pontos, hogy pont a ciklusod 14.napján van peteérésed. Akkor szokott kialakulni ez a kevés barnás vérzés, amikor peteérés van. De a hüvelyből jövő vérzésnek 820 oka lehet...Hormonális rendellenesség, méhszájseb, középidő pecsételés...sorolhatnám. Ha előfordul többször 1 hónapban, vagy nem múlik, menj el dokihoz.
2010. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!
2010. máj. 23. 12:16
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem volt még ilyenem, és kicsit megijedtem.

Mégegyszer köszönöm!

2010. máj. 23. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!