Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok késhet attól a menzesze...

Lányok késhet attól a menzeszem hogy tul vékony vagyok? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Az a lenyeg hogy 14 eves vagyok 162cm 40kg kicsit több mint 1 eve van feher folyasom a mellem mar elkezdett noni, alul mar kelloen szorosodom a honaljam meg annyira nem. Az lenne a kerdesem hogy ugye meg nem jott meg es keshet attol hogy nagyon vékony vagyok es nem tudok hizni? Mert mar hallottam ilyenrol...

2017. júl. 30. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is ha nem jött meg akkor nem késhet,mert nincs mi késsen. Tehát még nem jött meg. Szerintem csupán későn érő vagy,én is sovány vagyok és 11 voltam mikor megjott
2017. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,én is 14 vagyok és 40 kg körül
2017. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. A túl vékony alkatnàl a belső szervek sem olyan fejlettek. Gondolj az anotexiásokra, ha már volt is nekik, elmaradhat. Viszont a sújod miatt nem ártana orvoshoz menni.
2017. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neharagudj elozo de teljesen egeszseges vagyok nem vagyok anorexias tisztaban vagyok azzal hogy nagyon vekony vagyok, de nem latszodnak ki a csontjaim csak annyira mint a tobbieknek szoval az a 40 kg egyenletesen oszlik el rajtam ha erted mire gondolok
2017. júl. 30. 09:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen értem. Nem is mondtam, hogy az vagy, csak annyit, hogy vékony.
2017. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Azért ehhez a magasságodhoz és a korodhoz kellene 43-45 kg-nak lenned. Egyél húst, májat, sok fehérjét, és akkor működni fog a hormonrendszered.
2017. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen most ilyen "hizo kuran"😂 vagyok ami annyibol all hogy sokkal tobb feherjet eszek mint amennyit szoktam es talan ennek koszonheroen hiztam a nyaron 3 kg ot (a majat nem szeretem😂)
2017. júl. 30. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A feher folyas biztos, hogy feher folyas, es nincs mellette fertozes is?
2017. júl. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, hagyjad már a fertőzéssel szegényt, megijeszted.:D:D


Csak későnérő.

2017. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem fertőzés.. Akkor viszketne es kellemetlen szaga lenne de egyik sincs.
2017. aug. 19. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!