Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mulasszam vagy késleltess...

Hogy mulasszam vagy késleltessem a menszeszem?

Figyelt kérdés

2017. júl. 30. 14:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Mit csináljak? Agusztus 3-tól 8ig megyünk nyaralni Máltára. és nekem a menstruációm 9. én jön meg! De általában 1-2nappal elötte is meg szokott jönni. (változó hogy késik vagy előbb jön meg) szóval mit tegyek? Mert szeretnék fürdeni is. és most nagyon parázok. Teljesen kétségbe vagyok esve. Mert én gyógyszert nem fogok szedni és tampont se szeretnek használni mert nem is tudom. Szóval késleltetni vagy inkább előrehozni próbáljam meg? Tudom hogy nem egészséges de muszáj. Kérlek segítsetek.
2017. júl. 30. 14:38
 2/8 anonim ***** válasza:

késleltetésre jó a citrom (leve is de én ettem a húsát is), pár nappal később jött meg pedig alig ettem (véletlenül fedeztem fel)

ha hamarabbra akarod hozni, arra pedig rozmaringtea (mint a fűszert is v gyógynövényboltba kapható rozmaringlevelet) teának főzöl és napi egy csésze + napi 1 csésze zsályatea legalább 1 héttel azelőtt lekezdve h ahogy alapból megjönne és pár nappal az hamarabbra hozza

2017. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és szerinted inkább késleltessem vagy inkabb próbáljam meg hogy előbb jöjjön meg?
2017. júl. 30. 14:42
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem késleltetés citrommal 🍋 1-2 napot
2017. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abszolút késleltesd! Még így is, ha 1-2 nappal előbb megjön, tudsz fürdeni az első napokban. De nekem is segített mindig a citrom. Viszont van akinél nem válik be - ők hangoztatják nagy bőszen, hogy csak legenda.
2017. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
es mikor kezdjem el inni a citrom levet?már most vagy majd csak a nyaraláson?
2017. júl. 30. 14:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha mar valadekozik akkor meg fog jonni nemsokara?mert mar 1hete folyamatosan valadekozok..
2017. júl. 30. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A ciklus során fehérfolyás szinte minden nap van, az nem jelent semmit. A citromlé pedig nem hormon, így a menstruációt sem tudja késleltetni.
2017. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!