Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőknél mit jelent a bal...

Nőknél mit jelent a bal oldali szúró/nyilaló érzés az alhasnál?

Figyelt kérdés
Úgy tudom vakbél az a jobb oldalon jelentkezne. Itt mik lehetnek, ami miatt érezhető ilyen fajta fájdalom? Csak bal oldalt érzem, jóval lentebb a köldököm vonalától, szinte csak egy pontban. Lehet hogy csak szimpla felfázásról van szó? Délelőtt kezdtem el érezni, azóta szinte megállás nélkül, akár ülök, akár fekszek, akár sétálok. Teljesen mindegy, nem múlik. 22/L
2017. júl. 30. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Azt jelenti, hogy orvoshoz kell menni, mert nem tudjuk megmondani interneten keresztül, hogy mi a bajod. Szépen elsétálsz a dokihoz, majd ő megmondja.
2017. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vasárnap van! Azért kérdeztem...ha esetleg valakinek volt már ilyen tapasztalata.. Hogy érdemes-e holnapig várni, vagy ajánlatos inkabb a hetvegi ugyelet még ma.
2017. júl. 30. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már húzódástól, volt, hogy csak úgy fájt, aztán elmúlt, illetve húgyúti gyulladástól is. De menzeszkor is bal oldalon érzek fájdalmat, ami kezdetben pont ilyen érzés, aztán kezd átváltani görcsbe.

Szóval ezer oka lehet. Holnap menj orvoshoz.

2017. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Holnap is van doki, kedves. Mi hogy mondjuk meg? Egyébként pedig lehet, hogy csak megerőltetted vagy egy sima felfázás. Ha csomót is érzel, na az gázabb.
2017. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el nőgyógyászhoz, sajnos komoly is lehet. Ultrahang mindenképp kell.
2017. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!