Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek még megvan a...

Szerintetek még megvan a fertőzésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A probléma az, hogy nagyon fájt az aktus a párommal, így elmentem nőgyógyászhoz, ahol kiderült, hogy fertőzésem van. Ő felírt nekem 3 fajta gyógyszert:

Klion hüvelytabletta 3x1 összesen 20 db

Sumamed 500mg filmtabletta 1x1 összesen 3 db

Mycosyst Gyno 150mg keménykapszula heti 1 összesen 2 db.

Elfogyott már mindegyik, viszont folyásom van egy kicsi és aggódom, hogy nem múlt el a fertőzés.

Mennyire hatásosak ezek a gyógyszerek, vagy mit tudtol erről?



2017. júl. 30. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia. Párodat kezelték? ne hogy visszafertőzzön.. Valamennyi folyása mindenkinek van.. csak az nem mindegy hogy az milyen.
2017. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy látom nem kaptál hüvelyflóra visszaállítót... Ami elég nagy baj és szomorú, hogy a nőgyógyász nem gondol rá. A sok antibiotikum amit kaptál nem csak a fertőzést, hanem a hasznos baktériumokat is kiöli a hüvelyből. Egy idő után magától is vissza kéne állnia a flórának, de addig nagyon sebezhető és fogékony vagy a fertőzésekkel szemben. Szóval vegyél gyógyszertárban/drogériában valamilyen Ph visszaállító kúpot szerintem. Nekem a Protexin Gynophilus bevált, Rossmannban lehet kapni 3000 ft körül.

Illetve ahogy előttem is írták, ha van párod akkor őt is kezelni kell, főleg ha nem óvszerrel védekeztek. Illetve a kezelés után is ajánlott még 1-2 hétig a gumi.

2017. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

igaza van az utóbbinak mindenben. illetve még hozzá tennék egy személyes tapasztalatot, én lactofeel-t használok ilyen hüvelyflóra visszaállítót, és nekem bevált. (2-3 havonta egyszer beruzházok rá, akkor is ha nincs problémám, megelőzés képp. Gyógyszertárban vény nélkül kapható

2017. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat és igen, a a párom is szedte a gyógyszert
2017. júl. 30. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!