Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ebben a honapban iratok...

Ha ebben a honapban iratok fel fogamzasgatlot akkor kovetkezo honapba eltolhatom? Tudom hogy nem ajanlott de egesz nyaron mindenki ugy tervezett hogy akkor megyunk nyaralni amikor pont megvan.

Figyelt kérdés
Viszont most meguntam mert eddig csak egyszer tudtam normalisan strandolni, mert mindig akkor mentunk amikor megvolt ugy meg tamponnal se akarok bemenni a vizbe..6-7 napos szokott lenni. Ha 4. Napon bemegyek ugy a vizbe(tamponnal) amikor mar nincs annyira meg akkor lehet bajom? Vagy jobb otlet a fogamzasgatlo? Mert mar felvetettuk baratommal ezt a temat hogy jobb lenne a fogamzasgatlo, es en is akarom.

2017. júl. 19. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlót a mensi első napján kell elkezdeni szedni vagy nem hat azonnal. De az első 3 hónapban kiszámíthatatlan, hogy mikor áll be a szervezeted pl. random vérzés is előfordulhat. Szóval szerintem nem járnál jobban, de tologatni sem hiszem, hogy lehet épp ezért az elején-
2017. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha van barátod, és védekezés szempontjábol használnád, akkor oké. De csak azért, hogy eltold a menstruációd, ezzel össszezavarva a hormonjaidat...butaság. Sztm nem akkora cucc tamponnal furdeni, nyilván macerásabb, de megoldhato. Vagy nem mész.
2017. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Inkább bevállalod,egy nyaralás miatt,hogy "mű ciklusod" legyen évekig,évtizedekig,minthogy tampont használj?

Nem semmi..

2017. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha a menstruáció kezdete előtt kezded el szedni, azzal eltolhatod, de akkor tényleg meg kell várni, hogy utána megjöjjön, és onnantól kell 1-2 hónap, amíg hat.
2017. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem csak azert szeretnem mert hogy tudjak nyaralni, hanem reszben azert mert a baratommal nem szeretjuk a gumit es jobbnak talaljuk a fogamzasgatlot.

Aki normalis valaszt adott annak koszonom.

2017. júl. 19. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Az első három hónapban tilos tologatni!
2017. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: nekem a doki mondta, hogy toljam el a ciklusom a ciszták miatt. Szóval nincs olyan, hogy tilos. Én is az első adagot vettem be.

Persze, ha a kérdezőnek nincs ilyen problémája, akkor ne tegye, de egészségügyi okból el lehet tolni.

2017. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!