Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon viszket a nemi szervem,...

Nagyon viszket a nemi szervem, felfaztam, es meg is jott mitcsinaljak?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdodott akkor meg nem viszketett ennyire de mostmar nagyon. Be is van duzzadva es eg is kozbe. Gondoltam veszek canesten combit de azt nem lehet hasznalni menstruacio alatt. A felfazast meg nem tudom kezelhetem e kamilla teaval ha ugye mas baj is van lent. Fogalmam sincs mitcsinaljak.

Otlet?


2017. júl. 31. 06:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Es elfelejtettem hogy mar nem vagyok szuz es tegnapi nap folyaman is szeretkeztunk. Lehetseges hogy az miatt valamilyen fertozes?
2017. júl. 31. 06:54
 2/5 anonim ***** válasza:

A felfázásra szedj tőzegáfonya kapszulát, és igyál sokat minden nap. Ha a menstruáció elmúlik, menj nőgyógyászhoz. A fertőzésre majd ő felírja a megfelelő kezelést. Mondd, hogy a barátodat is kezelni kell, így neki is írni fog valamit. Természetesen mostantól a kezelés végéig tilos a szex és mindennemű nemi érintkezés.

20N

2017. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És amúgy is most kellett volna megjönnie, vagy csak gondolt egyet és megjött? Nem mindegy, mert ilyeneket akár herpesz, vagy valamilyen nemi betegség is okozhat. Canestennel ne kenegesd, mert közel sem biztos, hogy gomba és akár még árthatsz is vele. Menj el nőgyógyászhoz, mert ez magától meg otthoni kenegetéssel nem fog elmúlni. És ahogy előttem is írták, párodnak is kell gyógyszer.
2017. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy is most kellett volna, de most ugye ez miatt nem birok nogyogyaszhoz menni vele es meg csak a masodik napba vagyok. Addig szeretnek valami otletet ami enyhiti ameg elnem mulik, aztan elmegyek orvoshoz
2017. aug. 1. 00:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha most kenegeted magadat, akkor az befolyásolhatja a menstruáció utáni vizsgálat (kenet) eredményét. Én emiatt nem ajánlom, hogy bármit is csinálj.
2017. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!