Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon viszket odalent. Mitől...

Nagyon viszket odalent. Mitől és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon viszket odalent. Már tegnap is, de ma mégjobban. Nem tudom mitől lehet de nagyon rossz. A hüvely bemeneténél nagyon viszket és kicsit fáj is, folyas nincs. Anyának nem akarom elmondani, mit tehetnék hogy elmúljon? Vagy volt már nektek hogy magától elmúlt? Segítsetek légyszi!

15l



2017. júl. 31. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod édesanyádnak elmondani?

Lehet hogy hüvelygombád van, amire vagy Canesten kenőcsöt kell venned, vagy Betadine hüvelykúpot, és nem ártana felkeresned a nőgyógyászt, mert nem biztos, hogy ez a baj, de a viszketés az egyik tünete! Védekezés nélkül voltál együtt valakivel?

2017. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gondolom fertőzés.

Az orvos ír fel rávalót de lehet jó rá a canesten combi is.

2017. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 még szűz vagyok, nem voltam senkivel
2017. júl. 31. 08:52
 4/13 anonim ***** válasza:

nem voltál beteg, és szedtél pl antibiotikumot? attól klassz gonba tud kialakulni, és NEM fog elmúlni magától.

te is bemehetsz a gyógyszertárba és vehetsz canesten kombit, vagy vmi hasonlót, de jobb volna anyukádnak elmondani, mert megesik, hogy kevés a vény nélkül kapható cucc hatása és muszáj lesz elmenni orvoshoz.

2017. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 nem, nem szedtem semmit.

Csak olyan ciki erről beszélni, azért nem akarom elmondani.

2017. júl. 31. 09:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolatod vele, bízz meg benne, segíteni fog!

Uszodában, fürdőben, strandon nem jártál esetleg?

2017. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Menj nőgyógyászhoz, mert nem csak gomba lehet, hanem baktérium is. A félrekezelés pedig nagy kárt tud okozni. Beszélj anyuddal. Ez nem cuki, bárhol el lehet kapni fertőzést. De amúgy ennyi idősen egyedül is mehetsz dokihoz.

20N

2017. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyuddal beszélj, valószínűleg gombás fertőzésed van. Gyógyszertárban vesztek Canesten kombit és 3 nap alatt elmúlik. Kárt nem okoz a Canasten, ne félj, legfeljebb nem segít, akkor viszont el kell menni orvoshoz. Van gyerek nőgyógyászat is, ahol azért valószínűleg női orvos van.
2017. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ajj biztos nem múlik el magától? :(
2017. júl. 31. 20:00
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem múlik el magától, sőt, kezelés nélkül csak rosszabb lesz!
2017. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!