Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 évesen 75/C volt a mellem,...

16 évesen 75/C volt a mellem, teljesen normálisan néztem ki. Most 20 évesen meg 75/A se, mit tegyek?

Figyelt kérdés
170 cm és 54 kg vagyok ugyanígy. Akkor 16,5 évesen ért egy trauma, apám részeg lett, szinte minden nap vert, meg szapult. Jogosan mondhatom, hogy teljesen kikészített. Le is fogytam, nagyon véznán néztem ki, pedig úgy is 49 kg voltam. Nem voltam/vagyok anorexiás, de sokszor volt, hogy nem volt kaja vagy véresre verve mindent akartál csak enni nem. A súlyom most már normális, de a mellemre nem híztam vissza...
2017. júl. 31. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Sajnálom. De anyud hol volt ilyenkor?
2017. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek a traumák - főleg ilyen korban - bizony megviselik az embert, befolyásolhatják a hormonműködést, valamint a fogyás is közbejátszott. Nem valószínű, hogy vissza fogod tudni hízni. Gondolj a fordítottjára: Aki vézna volt, majd meghízott, megnőtt valszeg a melle is, viszont ha lefogyott utána, a melle nem állt vissza az eredeti állapotba, hanem a kinyúlt bőr ott maradt.

Ha neked szépen visszafejlődött a bőr is, akkor talán van esélyed a mellnövelésre, de nem hiszem, hogy túl sok, maximum egy a B-s kosárméret alját ütnéd meg. Próbálj ki természetes mellnövelő gyógyteákat, egyél sok tejfölt (ez segít a nőies zsírpárnák kialakulásában). És mellette természetesen rendszeresen étkezz, egészségesen.

Sok sikert kívánok! :)

2019. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!