Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett ez...

Fogamzásgátló mellett ez normális?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a legelső adag tabimat. 24-én, hétfőn jött meg, akkor el is kezdtem és minden nap percre potosan ugyan akkor veszem be. Amúgy is 4-5 napig vérzek, +1-2 nap barnázás, és ez most is így van, csak aggódom, mert egy picit több a barna folyásom. Forduljak orvoshoz szerintetek?

2017. júl. 31. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban normális a vérzés vagy a barnázás a 7 napos szüneten kívül is, mert még csak most szokik hozzá a szervezeted.
2017. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg normális az első pár hónapban. Minden tájékoztatóban az van, hogy a menstruáció első napján érdemes elkezdeni, nekem azt mondta a doki, hogy a 3. naptól azért jobb, mert akkor már nincs annyira erős vérzés, ezért utána kevesebb az esélye, hogy köztes vérzés lép fel.

De ne aggódj, ha még a 4-5. hónapban is tapasztalsz ilyesmit, akkor menj vissza.

2017. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!