Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jangee fogamzasgatlot kezdtem...

Jangee fogamzasgatlot kezdtem el szedni a mentruaciom 2. Napján?

Figyelt kérdés
Most a 26. Napra jött meg, szóval majdnem egy héttel hamarabb, az utolsó szem gyógyszert múlt héten szombaton vettem be (3 het gyógyszer van egy levelen), szóval péntekig várnom kellett volna, hogy akkor vehessem be a következő levél első gyógyszerét. De így, hogy megjött akkor ma már bevegyem? Vagy várjam meg az egy hetet? (Ha hülye kérdésnek találnatok ne haragudjatok, de ez volt az első hónap, hogy szedtem és Anya sose szedett, hogy esetleg Tőle kértem volna tanácsot) normális válaszokat köszönöm 19/L

2017. aug. 1. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beveszed a 21 szemet. Tartasz 7 nap szünetet. A 8. napon kezded el az új levelet. Így kell szedni, és a betegtájékoztató is teljesen érthetően leírja. Az lényegtelen, hogy mikor jön meg a megvonásos vérzés a 7 napos szüneten belül, úgy kell szedni, ahogy leírtam.
2017. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hallgass az elsőre.
2017. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!