Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti hogyan zuhanyoztok...

Lányok ti hogyan zuhanyoztok olyan zuhannyal amit nem tudsz kézbe venni, hanem fentről folyik csak a víz?

Figyelt kérdés

Bocsi a hülye magyarázatért,értitek milyenre gondolok: [link]

(kis segítség aki nem értené)

Hogyan mossátok ki magatokat ilyen zuhannyal? Én i csak az olyan zuhanyzóban szeretek fürdeni ahol kézbe tudom venni a zuhanyrózsát. Hogyan oldjátok meg,ha ilyen zuhannyal találkoztok?

Köszi a válaszokat!!

19/L



2017. aug. 1. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit kéne kimosni??

Te a hüvelyedbe fel fecskendezed a vizet? Minek?

Megmosod magad tusfürdővel vagy intim mosakodóval KÍVÜL és lemosod magad. Ennyi.

Ugyanúgy használom az ilyet mint a másikat.

2017. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kézen vagy fejen állok, úgy simán megoldható.
2017. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell belülről tisztítanod a hüvelyed, magától tisztul. Végigfolyik rajtad a víz, beszappanozod magad (kívül), és újra magadra folyatod a vizet.
2017. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, te kimosod a hüvelyedet? Nem kellene...
2017. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, végre találtam egy ilyen kérdést. Tudom, hogy régi, de válaszolok, hátha ír még ide valaki. Szóval. Nem hiszem, hogy a kérdező belül akarná kimosni magát, gondolom úgy érti, hogy a feje felett folyik a víz, a nők nemi szerve meg ugye ott van lent eldugva. Ha fentről folyik a víz, oda kb. lehetetlen oda jutnia a víznek! Értitek? Én is zuhanyoztam már ilyen zuhannyal, egy szenvedés volt, vagy csak én vagyok hülye, de nem tudtam magam olyan alaposan megtisztítani magamat ott (kívülről!). Jó volna, ha valaki tényleg tudna adni valami tippet. A férfiaknak könnyű, nekik rá tud folyni a víz. Szóval értitek mire akarunk gondolni?


Bár engem érdekelne egy másik dolog is. Ha egy ilyen alatt fürdötök, és nem akartok hajat mosni, hogy oldjátok meg, hogy ne érje víz a hajatokat?


Én azért remélem nem kell majd sose ilyen házban élnem, ahol ilyen zuhany van, sosem érezném magamat tisztának... Valószínű költözés lesz, úgy hogy reménykedem, hogy ott nem ilyen a zuhany...

2021. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!