Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek meddig tart a menstruác...

Nektek meddig tart a menstruációs fájdalom?

Figyelt kérdés

Nekem átlagban 6 napos menstruációm, az előtte lévő 1-2 napban szokott fájdogállni at alhasam, az első nap nagyon görcsöl és szúr a hasam, fáj a derekam, és nagyon szenvedek. A második nap még mindig fájni szokott de enyhébben, aztán egyre kevésbé érzem, ahogy telnek a napok.

Most járok a 3./4. napnál (szombaton jött meg de este 9-10 körül, és nagyon gyenge is volt, meg úgy hallottam hogy ha este 6 után jön meg, akkor már a következő napba kell beleszámolni, szóval nem tudom pontosan hol járok).

Idáig is görcsöltem, de még a mai napig tart, bár most már egyáltalán nem erős. Csak tompán fájdogál az alhasam, néha erősebben érzem a görcsöket, de a tegnapi naphoz képest ez semmiség.

És elgondolkodtam rajta hogy ez normális? Meddig kellene tartani a görcsöknek, fájdalomnak? Most erősebb a menzeszem is mint szokott, lehet ez is közrejátszik.

És az is lehet hogy ez nem mind menstruáció görcs csak bekaptam valami vírust, mert a köldököm felett is fáj meg szorít a hasam, meg van egy enyhe hányingerem is tegnap óta.



2017. aug. 1. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az teljesen ember függő hogy kinek milyen a menstruacioja van akinek egyáltalán nem faj és van aki nagyon szenved. Nos nekem kb négy ot napig tart a menstruaciom és csak az első napon vagyok úgymond rosszul se akkor nagyon faj a hasam a derekam ideges és ingerlekeny vagyok, én ilyenkor nem bírom gyógyszer nélkül tehát mar amikor megérzem az első görcsöket már veszem be a gyógyszert. Ha akarod akkor próbáld meg a természeti gyógymódokat pl melegvizes palack hasra vagy ilyenkor egy kis torna is jót szokott tenni. Hogyha nagyon faj és nem érzed jól magad akkor menj el egy nőgyógyászhoz majd ő megvizsgál és tudni fogja hogy mitől van. Remelem tudtam segíteni.
2017. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi:) Ezeket szoktam alkalmazni, meleg vizes palack és gyógytea, sokkal elviselhetőbbek a görcsök.

Persze, mindenképp dokihoz megyek h nagyon kellemetlen:)

2017. aug. 1. 22:07
 3/3 anonim válasza:
17%
Nekem az elso napokban egyaltalan nem faj 2 nap utan szoktt 3 napig.
2017. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!