Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó nőgyógyász, lelkiismeretes...

Jó nőgyógyász, lelkiismeretes nőgyógyász Debrecenben?

Figyelt kérdés
2 éve visszatérő bakteriális fertőzéseket van, amit eddig gombanak diagnosztizáltak, mivel egyik orvos sem volt hajlandó kenetet venni, ránézésre gombát mondták, holott a tüneteim nem voltak azzal azonosak. Pár hónapja kérésre az egyik orvos vett tenyésztést, amin kiderült, hogy bakteriális fertőzésem van, amire csak tejsavas kupot kaptam, nem múlt el. 2 hete egy másik orvost is felkerestem, aki szintén vett tenyésztést, melyben már egy másik baktérium is volt azzal együtt amit az előzőleg levett kenetben is találtak. Kaptam rá zinnatot, végig szedtem, tejsavas kuppal, de nem múlt el még mindig meg van a kellemetlen folyás és égő érzés. Nagyon elvagyok keseredve. Konkrétan úgy érzem nem fogok tudni ebből kijönni, mert az orvosok sem elég figyelmesek és körültekintőek. Aki tud egy jó és Lelkiismeretes nőgyógyászt Debrecenben, aki komolyan veszi az embert és segít, kérem írja meg. Előre is köszönöm!

#nőgyogyasz #bakteriális fertőzések
2017. aug. 2. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiknel voltal eddig? Priviben is jo ha leirod:) debreceni vagyok en is
2017. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam. :)
2017. aug. 4. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!