Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismer valaki Budapesten...

Ismer valaki Budapesten lelkiismeretes, jó nőgyógyászt? Olyat aki meghallgat, és kivizsgál rendesen? Többi lenn.23/L

Figyelt kérdés
Elég sok nőgyógyászati problémám van, nagyon hosszú lenne leírni, és rengeteg orvosnál voltam már az évek során, volt aki félre kezelt, volt aki le se sz*rt végig se hallgatott és vizsgálat nélkül felírt valami gyógyszert, a problémáim pedig egyre súlyosabbak, és egyre több van. Kérem ha valaki ismer egy jó nőgyógyászt, bármelyik kerületben, vagy Budapest vonzáskörzetében, az írja meg. Köszönöm!

2016. dec. 8. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyit szánsz rá?
2016. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már mindegy...csak tudjam hogy megéri rá költeni. Eddig pénz kidobás volt. Bármennyit összedolgozok, ha tudom hogy nem a semmiért.
2016. dec. 8. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, nem Budapest! De én ajánlanám Győrbe a dr. Szalai Lászlót! Engem kigyógyított a betegségemből!

És nagyon kedves, aranyos!

2016. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. dec. 8. 21:14
 5/6 anonim válasza:
Dr. Reszler Beáta :) csak jót tudok róla mondani :)
2017. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dr. Hazay Máté :) 5 éve járok hozzá és le nem cserélném senkire :) Buda, János Kórház, de van magánrendelése is :)
2017. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!