Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Komolyabb bajom lehet?

Komolyabb bajom lehet?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, szuz. A menszeszem alatt mindig nagyon faj a hasam, mar-mar olyan erzes, mintha vajudnek. Hanytam tobbszor is, hasmenes, derekfajas, ajulas szoval minden. Ezen kivul, ami nem hagy nyugodni, az az, hogy amikor nincs meg, akkor is eleg sokszor faj a hasam es a derekam. Van, hogy egy-egy pontot ki tudok tapintani a hasamon, ahol faj. Ha futok vagy barmilyen aktiv sportot uzok, elkezd fajni, de foleg futas utan. Szerintetek mi lehet a bajom? Anyukammal beszeltuk, hogy el kene menni nogyogyaszhoz, de szeretnem ha ti is leirnatok a velemenyeteket. Szerintetek valmi komoly bajom is lehet?

2017. aug. 2. 23:33
 1/4 CrawlingChaos válasza:
100%
Nem biztos hogy akkora a baj. Ne parázz rá mert az csak rátesz egy lapáttal :D Minnél előbb menj el az orvoshoz, ő úgy is pontos vélemlményt fog adni, de mondom addig is ne aggódj miatta mert akkor csak rosszabb lesz! Kitartás :D
2017. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2017. aug. 2. 23:44
 3/4 anonim válasza:
100%

Nem hinném, hogy bármi komoly gondod lenne, de azért nem árt elmenni a nőgyógyászhoz :) az, hogy menzesz közben nagyon görcsölsz, az csak annyit jelent, hogy te azok közé a kevésbé szerencsések közé tartozol(mint én is sajna:( )akiknek erősebb hasi fájdalmaik vannak. Ez genetika, lehet hogy anyudnak és ilyen korban nagyon fájt, de sajna nem nagyon lehet ellene mit tenni, max a nőgyógyásztól kapsz erősebb gyógyszereket amiktől hamarabb elmúlik :/. Az, hogy akkor is görcsölsz amikor nincs mensid, arról foggalmam nincs mi lehet de nem gondolom hogy valami hű de komoly dolog lenne. Pontosan hol fáj a hasad? Nem lehet,hogy esetleg felfáztál?(40 fokban, nyáron? Oké, ért em hülye kérdés volt😂😂)

Na mind1, remélem tudtam valamennyit segíteni :D

2017. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak olyanok, akiknek így kell élni. Tudok olyat, akinek nincs az a gyógyszer, ami hatna. Lehet itt szépíteni, hogy majd az orvos, az sem tudott mit tenni ezzel. A görcsoldó és fájdalomcsillapító injekció jó volt neki, addig. Mikor vesztett a hatásából, kezdődött előlről.
2017. aug. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!