Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos? Van a mellembem egy...

Sos? Van a mellembem egy csomó, fáj!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és a jobb mellemet tegnap délután fájlaltam, olyasmi fájdalom, mintha felületi sérülés érte volna (annál kicsit intenzívebb) kívülről nem látszik elváltozás, de a bimbóudvar alatti részen egy kemény, fájó csomó van. Tegnap azt hittem, reggelre elmúlik,de sajnos nem így történt. Nőgyógyászhoz nem tudok elmenni jelenleg, mert tegnap jöttünk nyaralni!:( (még sosem voltam nőgyógyásznál) légyszíves segítsen valaki, aggódom! Esetleg valaki tapasztalt már hasonlót?

2017. aug. 3. 09:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, a bal mellemben van a csomó és az fájt, rosszul írtam. Bár lehet ez lényegtelen
2017. aug. 3. 09:30
 2/10 anonim ***** válasza:

Menstruálsz már?

Ha nem akkor lehet azért van mert nemsokéra elkezdesz. Ha igen akkor pedig ugyanez. Nemsokára megjön.

De ezt miért nem anyukádtól kérdezed?

2017. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha Magyarország akkor tuti van a közelben orvos, sőtt szerintem külföldön is van, sőtt korábban is haza lehet jönni. A mellrák nem vicces, ilyen esetekben minden nap életmentő lehet.
2017. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Menstruálok már, és még 2 hét kb mire megjön!
2017. aug. 3. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor lehet amiatt van. Nekem is szokott lenni és én már 25 éves vagyok. Nyugi.

De szólj anyukádnak is és ha nem múlik el, el kell menni orvoshoz. Attól meg ne félj.

2017. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi:)
2017. aug. 3. 10:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy éve van egy nagy csomó a mellemben. Néha fáj, de többyire nem. Orvoshoz mentem, ciszták vannak a mellemben, nem kezdenek vele semmit, amíg nincs változás, ott marad.


Nem kell egyből mellrákra gondolni, DE amint lehet menj el orvoshoz, mert bármi lehet!

2017. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okés. Neked a fájdalom elmúlik?
2017. aug. 3. 12:09
 9/10 A kérdező kommentje:
És amikor fáj, napok mire elmulik?
2017. aug. 3. 12:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog ez a korodban, a mirigyek okozzák. Ciklusoddal változni fog.

-amúgy a rák nem fáj, csak a legvégén-

2017. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!