Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg. Ugye nem lehetek...

Nem jött meg. Ugye nem lehetek terhes? 16/L

Figyelt kérdés
Már 9 napot késik és nem tudom miért. Kb 11 éves korom óta kisebb-nagyob késésekkel mindig megjött. Most mi lehet az oka hogy mégsem?

2017. aug. 3. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Azt te tudod, hogy lehetséges e hogy terhes vagy... :D amúgy késhet pl a stressztől is, meg nem tudom hogy én ezt csak bemeséltem e magamnak vagy tényleg így van de a citromtól is késett nekem pár napot, szóval ha sok limonádét ittál az is lehet :D meg 16 évesen mondjuk még nem biztos hogy teljesen rendszeres meg pontos (mondjuk neked eddig is szinte az volt, úgyhogy nem tudom) 15/L
2017. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk lényeges információk lemaradnak... élsz már szexuális életet?
2017. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyilván ha azon agyalsz hogy terhes vagy- e akkor élsz nemi életet. Védekezés miben merül ki? Nem szedhettél össze valami fertőzést? Orvos mikor látott utoljára?
2017. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan azert kerult ki a kerdes, mert vedekezes nelkul szexeltel.

Igen, ilyen esetben jo esellyel teherbe eshetsz, mint oly sok sorstarsad.


Azert egy 16 eves lany mar nem ovodas, tudja, hogy keszul a gyerek...

2017. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet.
2017. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát én azért ezen az oldalon olvasottak alapján nem lepődnék meg azon sem, ha nem élne szexuális életet és mégis ettől félne, szóval a kicsit több információ kérése jogos. Menstruációs vérzés utolsó napjától kezdve mennyi időre történt, volt-e védekezés, volt-e ejakuláció hüvelyben?


A naptár módszer nem tuti, de online tuti van, ahol megnézheted az együttlét mikorjától függően mennyi esélyed van teherbe esni. Ez nem szent írás, de az ovuláció alatt sokkal nagyobb az esély rá.


Védekezés volt és baleset történt? Eseményutáni tabletta, bár lehet ahhoz már késő.


Megszakított közösülés esetén is előfordulhat, hogy az ejakuláció előtt már életképes spermák juthatnak a hüvelybe, ezért nem igazán ajánlják.


Viszont egy teszt tuti segít, 800-1000ft-ért már kapni lehet gyógyszertárakban, de már drogériákban is. ( Rossmann, DM ).

2017. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A citrom csak nekem tunt fel? Citrom???? Komolyan? Szexwltel te meg egyaltalan... Lenyegi infok hianyoznak. Igy nehez barmit mondani. De segitek. Erre vannak az orvosok
2017. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi bajod a citrommal? 😂😂
2017. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Citromtol kesik???? Wtf
2017. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja. Nekem késett. Persze bármi mástól is késhetett. De a citromban sok a C vitamin szóval az is lehet...
2017. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!