Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strandolhatok így?

Strandolhatok így?

Figyelt kérdés
Szombat este jött meg. Az első két nap erősebb volt, kedden gyengébb, sőt kedd este alig volt valami és szerdán is egész nap egy minimális barna folt volt. Azt hittem, hogy már teljesen elmúlt, de még ma reggel olyan lett a wc papìr egy picit. Ettől még strandolhatok nyugodtan? No meg azt hallottam, hogy menzesz alatt nyitottab a méhszáj és nagyobb a fertőzés veszélye. Ettől kell tartanom? Vagy ilyenkor már nem olyan nyitott?Bocsi, hogy hosszú lett.

2017. aug. 3. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Tamponnal semmi bajod nem lesz, ne felejtsd el cserélni.
2017. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem a kategóriát kiválasztani. :/
2017. aug. 3. 14:41
 3/5 A kérdező kommentje:
De szinte nincs is már meg, reggel óta semmi, akkor is csak egy icipici barnaság volt. Ezért kételkedek a tampon használatban.
2017. aug. 3. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Van olyan tampon, ami direkt úszáshoz, fürdéshez való, és akkor is használható, ha éppen nem menstruálsz. (van olyan nő, aki hajlamos a fertőzésekre, nekik kimondottan ajánlott a használata)

DM-ben is kapható.

Ha megnyugtat, használj ilyet, és nyugodtan strandolhatsz.

2017. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mentél végül strandolni?

Egyébként sokat mozgolódsz a vízben?

2017. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!